Otifleks Ayarlanabilir Kulak Tıkacı
OTIFLEKS

Özellikleri ve kullanım alanları

 

Patentli ayarlanabilir mekanizması ile kulak kulak kanalı içerisinde şişer ve şeklini alır

 

Kulak ameliyatı sonrası kullanım için uygun

 

Duş için tasarlanmıştır

 

12 yaşından büyük çocuklar için uygundur

Otifleks teknolojisinden önce hastalar, kulaklarına su kaçmasını engellemek için bir çok sıra dışı ve ilkel yönteme başvurmak zorunda kalıyorlardı. İnsanların ihtiyaçlarından yola çıkarak üretilen Otifleks, insanların yaşam kalitesini yükseltmeyi amaçlıyor. Sizde hayatınızı kolaylaştırın, Otifleks Ayarlanabilir Kulak Tıkacını deneyin.

 

Otifleks kullan-at bir ürün değildir. Özenli muhafaza edildiği takdirde otifleks, uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Otifleks, bir tıkacın ötesinde medikal bir cihazdır. Herhangi bir sıkıntı yaşandığında tamir edilebilir, silikon ucuna bir zarar gelirse değiştirilebilir.

 

Özel silikon uçlar size benzersiz bir kullanım rahatlığını sunmak üzere mevcut en yumuşak silikon malzemeden üretilmiştir.

 

Her bir kulağa mükemmel uyum sağlamak üzere tasarlanmış, çığır açan bu kulak tıkaçları, kulaklarınızı hiçbir kulak tıkacının erişemeyeceği bir rahatlık derecesinde daha önce hiç olmadığı kadar iyi korur.

 

Bir kulak tıkacı kulak kanalına uymuyorsa veya kulak kanalından geniş bir yapıdaysa mükemmellikten uzaktır ve gerçek koruma sağlanmamış demektir.

 

Otifleks’in ödül kazanmış, şişirilebilen kulak tıkama sistemi, bu güne kadar icat edilmiş en dinamik ve etkili kulak kanalı kapatma sistemidir. Otifleks kulak kanalınızın içerisinde şişerek tam olarak şeklini alır, mükemmel bir koruma sağlar. Kulaklarınızı sudan korumak istediğiniz her anda Otifleks’in ayarlanabilir kulak tıkaçları benzersiz bir performansla koruma sağlar.

 

Kulak korunması için yepyeni bir çözüm; Otifleks Ayarlanabilir Kulak Tıkacı.

 

Test edildi. Onaylandı.

Avrupa Birliği ve Avustralya standartlarına uygun olarak , sağlık yönetmelikleri dahilinde üretilmiştir.

 

Bu ürün medical cihaz direktifine uygun olarak, doktor yorumları yönlendirmeleri ile üretilmiştir.

 

 

 

 

 

 

Otifleks'in patentli teknolojisini taşıyan ilk ürün. Otifleks, medikal kullanım için geliştirilmiş ilk kulak tıkacı.

 

Patentli teknolojisi kulak kanalı içerisinde şişer ve şeklini alır.

Ödüllü

Tasarım

Otifleks 2009 yılında dünyaca ünlü Red-dot ödülüne ve 2013 yılında Cenevre Inovasyon ödülüne layık görülmüştür.

 

Otifleks Cenevre Red-dot Kulak Tıkacı Ödülü

DÜNYA'NIN

İLK VE TEK AYARLANABİLİR KULAK TIKACI

Otifleks Ayarlanabilir Kulak Tıkacı
Doğal Balmumu Kulak Tıkacı En teknolojik kulak tıkaçları Ürünler Boyut Belirleme SSS Bizi Takip Edin: Bize ulaşın: Boyut belirleme dosyasını buradan indirin Sıkça Sorulan Sorular Uyku Kulak Tıkacı Vazelinli Pamuk Kulak Tıkacı Silicone Kulak Tıkacı Çamtipi Kulak Tıkacı Uçak Kulak Tıkacı Kulak tıkaçları çoğu zaman ihtiyacını duyduktan sonra aklımıza gelen ürünler maalesef. Kulak tıkacımızı yanımıza almak ancak uçakta ön koltuğumuzdaki bebek ağlamaya veya eşimiz horlamaya başladığında, kulağımıza kaçan su bizi rahatsız ettiğinde ya da daha kötüsü kulağımız enfeksiyon kaptığında gelebiliyor. Kulak tıkacı aslında her zaman ihtiyacımız olabilecek, çantamızda bulunması gereken bir ürün. Siz de kulak tıkacınızı yanınızda taşıyın, karşınıza çıkabilecek durumlara hazırlıksız yakalanmayın. Otifleks ile sessizliği ve sağlığı cebinizde taşıyın.
Duş Kulak Tıkacı Poly Köpük Kulak Tıkacı 3D Uyku Maskesi Kulak Kiri Temizleme Seti Kulak Kurutma Spreyi iletisim@otifleks.com