Otifleks Vazelinli Pamuk Kulak Tıkacı
OTIFLEKS

 

 

 

Arı peteği ve pamuğun doğallığını, anti-bakteriyel olarak birleştiren

%100 doğal bir kulak tıkacı.

 

Otifleks'in yüksek tutunma gücüne sahip kulak tıkacı balmumu, pamuk ve zeytin yağından üretilmiştir.

 

DOĞAL

BALMUMU

"Ben doğallıktan vazgeçmem!” diyorsanız, doğru yerdesiniz. Çünkü dünyanın en doğal kulak tıkacını üretmek için doğadan topladığımız malzemeleri hiçbir kimyasal işleme tabi tutmadan, en saf halleri ile birleştiriyoruz.

 

Nasılmı?

 

Önce köylerden topladığımız arı peteklerini eritiyor ve yumuşatıyoruz. Daha sonra pamuk lifleri ile karıştırıp kuruttuyoruz. Son olarak ta el değmeden yuvarlıyor ve hijyenik kürelerine yerleştiriyoruz. Sonrada dünya’nın en doğal kulak tıkaçlarını sizlere ulaştırıyoruz.

 

Anti-bakteriyel özelliğe sahip olan tıkaçlar, kulaktan kulağa veya elinden kulağa bakteri geçişini önler. İçeriğindeki pamuk lifleri tıkacı tek parça halinde tutar ve dağılmasını engeller.

 

 

Test edildi. Onaylandı.

Avrupa Birliği ve Avustralya standartlarına uygun olarak , sağlık yönetmelikleri dahilinde üretilmiştir.

 

Bu ürün medical cihaz direktifine uygun olarak, doktor yorumları yönlendirmeleri ile üretilmiştir.

0+ yaş için

uygun

Doğal yapısı ile bebeğiniz için en doğru kulak tıkacıdır.

Özellikleri ve kullanım alanları

 

%100 Doğal: Balmumu, Pamuk ve Zeytinyağından üretilmiştir.

 

Anti-bakteriyel

 

Koruyucu küreler içerisinde

 

Yeni doğmuş bebekler için uygundur.

 

Kullanım amacı:

 

i. Duş

ii. Yüzme

iii. Bebekler için

Doğal Balmumu Kulak Tıkacı En teknolojik kulak tıkaçları Ürünler Boyut Belirleme SSS Bizi Takip Edin: Bize ulaşın: Boyut belirleme dosyasını buradan indirin Sıkça Sorulan Sorular Uyku Kulak Tıkacı Vazelinli Pamuk Kulak Tıkacı Silicone Kulak Tıkacı Çamtipi Kulak Tıkacı Uçak Kulak Tıkacı Kulak tıkaçları çoğu zaman ihtiyacını duyduktan sonra aklımıza gelen ürünler maalesef. Kulak tıkacımızı yanımıza almak ancak uçakta ön koltuğumuzdaki bebek ağlamaya veya eşimiz horlamaya başladığında, kulağımıza kaçan su bizi rahatsız ettiğinde ya da daha kötüsü kulağımız enfeksiyon kaptığında gelebiliyor. Kulak tıkacı aslında her zaman ihtiyacımız olabilecek, çantamızda bulunması gereken bir ürün. Siz de kulak tıkacınızı yanınızda taşıyın, karşınıza çıkabilecek durumlara hazırlıksız yakalanmayın. Otifleks ile sessizliği ve sağlığı cebinizde taşıyın.
Duş Kulak Tıkacı Poly Köpük Kulak Tıkacı 3D Uyku Maskesi Kulak Kiri Temizleme Seti Kulak Kurutma Spreyi iletisim@otifleks.com