Otifleks Duş Kulak Tıkacı
OTIFLEKS

 

 

 

Duş almak, rahatlama veya keyif vermek yerine kulak ağrısı mı yapıyor?

 

Duş deneyiminizi tamamen değiştirecek bir kulak tıkacı tasarladık.

 

Kulağınıza su kaçmasını engellerken, ses geçisine izin veren benzersiz Duş Kulak Tıkacı ile tanışın.

 

 

Dünyanın her yanındaki milyonlarca insan gibi siz de duş alırken kulaklarınızı sudan koruma ihtiyacı duyuyorsanız, genel amaçlı kulak tıkaçları iki adet istenmeyen yan etkiye neden olabileceğini bilmelisiniz:

 

•İlk olarak, duştaki sıcaklık kulak kanalı içinde ter damlacıklarına neden olur. Kulak tıkacı kullanımındaki birinci amaç, kulaklarınızın sıvıyla temas etmesini önlemektir! Geleneksel kulak tıkaçlarınızı sorunlarınızı arttırır!

 

•İkinci olarak, işitme duyunuz engelleneceği için, akan suyun rahatlatıcı sesi de dahil, etrafınızdaki sesleri net olarak duyamazsınız ve oryantasyonunuz bozulur.

 

Otifleks Duş kulak tıkacının içinde tüm kulak tıkacını boydan boya geçen bir hava kanalı bulunur. Bu kanal içinde, hava dolaşımı hiçbir engelle karşılaşmadan serbestçe gerçekleşir ve kulak kanalındaki terleme miktarı anlamlı ölçüde giderilir.

 

Aşağı yöne dönük hava kanalının benzersiz yapısı, hava akımının serbestçe gerçekleşmesini sağlarken, su girişine karşı da korur. Yapısı, kulak kanalına kolayca yerleştirilmesini ve çıkarılabilmesini sağlarken, kulağa tek damla suyun bile kaçmasını engeller.

Test edildi. Onaylandı.

Avrupa Birliği ve Avustralya standartlarına uygun olarak , sağlık yönetmelikleri dahilinde üretilmiştir.

 

Bu ürün medical cihaz direktifine uygun olarak, doktor yorumları yönlendirmeleri ile üretilmiştir.

Özellikleri ve kullanım alanları

 

Nefes alan gövde

 

Thermo-aktif

Malzeme

 

Geniş Ergonomik Yapraklar

 

SNR 0 -

Ses yalıtım seviyesi

 

Kullanım amacı:

 

i. Duş                                                 ii. Yüzme

 

 

DUŞ

Otifleks Duş Kulak Tıkacı
Doğal Balmumu Kulak Tıkacı En teknolojik kulak tıkaçları Ürünler Boyut Belirleme SSS Bizi Takip Edin: Bize ulaşın: Boyut belirleme dosyasını buradan indirin Sıkça Sorulan Sorular Uyku Kulak Tıkacı Vazelinli Pamuk Kulak Tıkacı Silicone Kulak Tıkacı Çamtipi Kulak Tıkacı Uçak Kulak Tıkacı Kulak tıkaçları çoğu zaman ihtiyacını duyduktan sonra aklımıza gelen ürünler maalesef. Kulak tıkacımızı yanımıza almak ancak uçakta ön koltuğumuzdaki bebek ağlamaya veya eşimiz horlamaya başladığında, kulağımıza kaçan su bizi rahatsız ettiğinde ya da daha kötüsü kulağımız enfeksiyon kaptığında gelebiliyor. Kulak tıkacı aslında her zaman ihtiyacımız olabilecek, çantamızda bulunması gereken bir ürün. Siz de kulak tıkacınızı yanınızda taşıyın, karşınıza çıkabilecek durumlara hazırlıksız yakalanmayın. Otifleks ile sessizliği ve sağlığı cebinizde taşıyın.
Duş Kulak Tıkacı Poly Köpük Kulak Tıkacı 3D Uyku Maskesi Kulak Kiri Temizleme Seti Kulak Kurutma Spreyi iletisim@otifleks.com