OTIFLEKS

 

 

 

Bazı şeylerin modası hiç geçmez. Otifleks klasiklerden vazgeçmeyenlere benzersiz bir seçenek sunuyor.

 

Çift malzemeli poliüretan malzeme kulak kanalınız içerisinde genişler ve kulak kanalına sıkıca tutunur. Sizin için daha iyi ve daha rahat bir koruma sağlar.

Klasikleri sever misiniz?

 

Otifleks, klasik sünger kulak tıkaçlarını yeniden tasarladı. Kulak tıkaçlarınızı her zaman temiz ve hazır olmaları için çok güzel bir kutu içine yerleştirdi.

 

Poliüretan köpük kulak kanalı içinde hafifçe genişleyerek, kulak kanalından düşme eğilimini azaltır. Daha az genleşme baskısı tıkama işleminin daha konforlu bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Uzun süre kullanım bakımından diğer kulak tıkaçlarına göre daha rahattır. Pürüzsüz, kirlenmeye dayanımlı kaplaması kir birikimini önler, tam bir hijyen sağlar. Konik mermi şekilli tasarımıyla kulak kanalına kolayca girer ve yerleşir, kanalın biçimine daha iyi uyum sağlar.

Test edildi. Onaylandı.

Avrupa Birliği ve Avustralya standartlarına uygun olarak , sağlık yönetmelikleri dahilinde üretilmiştir.

 

Bu ürün medical cihaz direktifine uygun olarak, doktor yorumları yönlendirmeleri ile üretilmiştir.

Key Features

and Uses

 

Super Soft Polyurethane

Foam

 

SNR 33 -

noise cancellation rating

 

Universal Size

POLY

KÖPÜK

Doğal Balmumu Kulak Tıkacı En teknolojik kulak tıkaçları Ürünler Boyut Belirleme SSS Bizi Takip Edin: Bize ulaşın: Boyut belirleme dosyasını buradan indirin Sıkça Sorulan Sorular Uyku Kulak Tıkacı Vazelinli Pamuk Kulak Tıkacı Silicone Kulak Tıkacı Çamtipi Kulak Tıkacı Uçak Kulak Tıkacı Kulak tıkaçları çoğu zaman ihtiyacını duyduktan sonra aklımıza gelen ürünler maalesef. Kulak tıkacımızı yanımıza almak ancak uçakta ön koltuğumuzdaki bebek ağlamaya veya eşimiz horlamaya başladığında, kulağımıza kaçan su bizi rahatsız ettiğinde ya da daha kötüsü kulağımız enfeksiyon kaptığında gelebiliyor. Kulak tıkacı aslında her zaman ihtiyacımız olabilecek, çantamızda bulunması gereken bir ürün. Siz de kulak tıkacınızı yanınızda taşıyın, karşınıza çıkabilecek durumlara hazırlıksız yakalanmayın. Otifleks ile sessizliği ve sağlığı cebinizde taşıyın.
Duş Kulak Tıkacı Poly Köpük Kulak Tıkacı 3D Uyku Maskesi Kulak Kiri Temizleme Seti Kulak Kurutma Spreyi iletisim@otifleks.com