Otifleks Kulak Kiri Temizleme Seti
OTIFLEKS

Özellikleri ve kullanım alanları

 

Kulak kanalındaki fazla kulak kirini temizlemek için tasarlanmıştır.

 

Çift Etkili formulayon hem kulak kirini temizler hemde kulak kanalını nemledirir.

 

12 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.

 

 

 

İnsan vücudu kulak kanalını nemli tutmak için ve aynı zamanda bakterilerden korumak için kulak kiri üretir. Yalnız aşırı kulak kiri rahatsızlık verebilir ve aynı zamanda işitme zorluğuna yol açabilir.

 

Otifleks Kulak Kiri Temizleme seti kulak kirini yumuşatır ve kulak kanalı duvarından ayrılmasını sağlar. Çift etkili formülü kulak kirini temizler ve kulak kanalını nemlendirir.

 

Ayda bir veya iki defa kullanarak kulak kanalınızdaki fazla kulak kirinden kurtulabilirsiniz. Otifleks'in hızlı ve etkili formülasyonu deri ile uyumlu olarak tasarlanmıştır.

 

Klinik olarak test edilmiş formülümüz, kulak kanalı içinde sorun yaratan kulak kiri birikimini etkin bir şekilde gidererek, aradığınız rahatlamayı sunar.

 

Sağlıklı mikrobiyolojik etkinlik, kulak kirini parçalayarak güvenli ve rahat bir şekilde akıp gitmesini sağlarken, hassas kulak kanalınızı da nemli tutar.

 

Test edildi. Onaylandı.

Avrupa Birliği ve Avustralya standartlarına uygun olarak , sağlık yönetmelikleri dahilinde üretilmiştir.

 

Bu ürün medical cihaz direktifine uygun olarak, doktor yorumları yönlendirmeleri ile üretilmiştir.

 

 

 

 

 

3 kolay adımda kulak kirini hızlı ve etkili bir şekilde kulağınızdan atarken, kulak kanalınızı da nemlendirin.

 

Gliserin + Carbamit Peroksit + Propilen Glikol +

Sitrik Asit + Soydum D Sulfat

 

 

 

 

 

 

Çift

Etkili

Otifleks'in çift etkili formülasyonu kulak kanalınızı kulak kirinden arındırırken aynı zamanda nemlendirir.

 

Otifleks Kulak Kiri Temizleme Seti

KULAK KİRİ

TEMİZLEME

SETİ

Otifleks Kulak Kiri Temizleme Seti
Doğal Balmumu Kulak Tıkacı En teknolojik kulak tıkaçları Ürünler Boyut Belirleme SSS Bizi Takip Edin: Bize ulaşın: Boyut belirleme dosyasını buradan indirin Sıkça Sorulan Sorular Uyku Kulak Tıkacı Vazelinli Pamuk Kulak Tıkacı Silicone Kulak Tıkacı Çamtipi Kulak Tıkacı Uçak Kulak Tıkacı Kulak tıkaçları çoğu zaman ihtiyacını duyduktan sonra aklımıza gelen ürünler maalesef. Kulak tıkacımızı yanımıza almak ancak uçakta ön koltuğumuzdaki bebek ağlamaya veya eşimiz horlamaya başladığında, kulağımıza kaçan su bizi rahatsız ettiğinde ya da daha kötüsü kulağımız enfeksiyon kaptığında gelebiliyor. Kulak tıkacı aslında her zaman ihtiyacımız olabilecek, çantamızda bulunması gereken bir ürün. Siz de kulak tıkacınızı yanınızda taşıyın, karşınıza çıkabilecek durumlara hazırlıksız yakalanmayın. Otifleks ile sessizliği ve sağlığı cebinizde taşıyın.
Duş Kulak Tıkacı Poly Köpük Kulak Tıkacı 3D Uyku Maskesi Kulak Kiri Temizleme Seti Kulak Kurutma Spreyi iletisim@otifleks.com