OTIFLEKS

NEREDE

BULABİLİRİM?

Otifleks ürünleri yalnızca eczenelerde satılmaktadır. Ürünlerimizi Türkiye'nin dört bir yanındaki eczanelerde bulabilirsiniz.

 

Listemiz şuanda güncelleniyor en yakın zamanda sitemize eklenecektir.

 

Ürünlerimiz nerede bulabileceğiniz hakkında bilgiyi Türkiye Disribütörümüzden öğrenebilirsiniz.

 

 

Kayışdağı Mahallesi, Rumeli Caddesi

No:31/A PK:34755

Ataşehir / İstanbul

 

Konum: 40.980937, 29.147114

 

Telefon: 0(216) 347 51 16

 

Faks: 0(216) 348 89 85

 

w: www.doganecza.com

e: magaza.doganecza.com

@: info@doganecza.com

Ürünler ile ilgili başka sorularınız var ise bizim ile iletişime geçin.

Doğal Balmumu Kulak Tıkacı En teknolojik kulak tıkaçları Ürünler Boyut Belirleme SSS Bizi Takip Edin: Bize ulaşın: Boyut belirleme dosyasını buradan indirin Sıkça Sorulan Sorular Uyku Kulak Tıkacı Vazelinli Pamuk Kulak Tıkacı Silicone Kulak Tıkacı Çamtipi Kulak Tıkacı Uçak Kulak Tıkacı Kulak tıkaçları çoğu zaman ihtiyacını duyduktan sonra aklımıza gelen ürünler maalesef. Kulak tıkacımızı yanımıza almak ancak uçakta ön koltuğumuzdaki bebek ağlamaya veya eşimiz horlamaya başladığında, kulağımıza kaçan su bizi rahatsız ettiğinde ya da daha kötüsü kulağımız enfeksiyon kaptığında gelebiliyor. Kulak tıkacı aslında her zaman ihtiyacımız olabilecek, çantamızda bulunması gereken bir ürün. Siz de kulak tıkacınızı yanınızda taşıyın, karşınıza çıkabilecek durumlara hazırlıksız yakalanmayın. Otifleks ile sessizliği ve sağlığı cebinizde taşıyın.
Duş Kulak Tıkacı Poly Köpük Kulak Tıkacı 3D Uyku Maskesi Kulak Kiri Temizleme Seti Kulak Kurutma Spreyi iletisim@otifleks.com