OTIFLEKS

SIK

SORULAN

SORULAR

Çamtipi ve Çamtipi Klasik arasındaki fark nedir?

 

Çamtipi Klasik Kulak Tıkacı, kulağa daha kolay yerleştirmeyi sağlayan bir tutma gövdesi ile üretilmiştir. Bu tutma gövdesi kullanıcının kulağına yerleştirmesini kolaylaştırmak ile birlikte aynı zamanda kulak tıkacının gövdeden ayrılabilmesini ve kordonsuz kullanılmasını sağlar.

 

Otifleks’in malzemesinin farkı nedir?

 

Otifleks’in Çamtipi, Uyku, Duş ve Uçak Kulak Tıkaçları termo-aktif yani vücut ısısı ile yumuşayarak kendini bırakan özel bir malzemeden üretilmiştir.Bu malzeme sayesinde diğer tıkaçlara göre ço

daha rahat bir deneyim sağlarsınız.

 

Kulak kanalı içerisinde vücut ısısı ile yumuşayan kulak tıkacı kunak kanalını daha doğru sarar ve daha rahat ve doğru bir koruma sağlar.

 

Uyumak için hangi ürünü kullanmalıyım?

 

Uyku Kulak Tıkacı uyumak için en doğru üründür. Tamamı termo-aktif malzemeden üretilmiş gövdesi ve kısa profili ile başınızı yastığa koyduğunuzda hissetmezsiniz.

 

Duş Kulak Tıkacını yüzmek için kullanabilirmiyim?

 

Duş Kulak Tıkacının gövdesinin ucundaki kanal kapağını, ambalajından çıkan kapalı versiyonu ile değiştirerek yüzmek için de kullanabilirsiniz.

 

Ayarlanabilir Kulak Tıkacını çocuğumda kullanabilirmiyim?

 

Ayarlanabilir Kulak Tıkacı 5 yaşından büyük çocuklarda kullanılabilir. 5 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.

 

Çocuğumda hangi kulak tıkacını kullanabilirim?

 

Çocuklar için Doğal Balmumu Kulak Tıkacı kullanılabilir, yalnız 10 yaşından büyük çocuklarda Small boy Çamtipi Kulak Tıkacı da kullanılabilir.

 

Ayarlanabilir Kulak Tıkacını yüzerken kullanabilirmiyim?

 

Ayarlanabilir Kulak Tıkacı duş için tasarlanmıştır. Kulağın dışında kalan gövdesi kolunuza veya başka dış etmenlerden etiklenebilir. Bazı kullanıcıların üzerini bone ile kapatarak yüzme sırasında kullandıklarını biliyoruz.

 

kulak tıkaçları ne kadar ses yalıtımı sağlıyor?

 

Otifleks ürünleri Fransada yetkili bir laboratuvar tarafından test edilmektedir. Ortalama ses yalıtımı 30 SNR'dir. Aşağıdaki tabloda frekanslara göre ses yalıtım grafiğini görebilirsiniz.

 

Size hangi kulak tıkacı boyu uygun buradan öğrenin.

 

Doğal Balmumu Kulak Tıkacı En teknolojik kulak tıkaçları Ürünler Boyut Belirleme SSS Bizi Takip Edin: Bize ulaşın: Boyut belirleme dosyasını buradan indirin Sıkça Sorulan Sorular Uyku Kulak Tıkacı Vazelinli Pamuk Kulak Tıkacı Silicone Kulak Tıkacı Çamtipi Kulak Tıkacı Uçak Kulak Tıkacı Kulak tıkaçları çoğu zaman ihtiyacını duyduktan sonra aklımıza gelen ürünler maalesef. Kulak tıkacımızı yanımıza almak ancak uçakta ön koltuğumuzdaki bebek ağlamaya veya eşimiz horlamaya başladığında, kulağımıza kaçan su bizi rahatsız ettiğinde ya da daha kötüsü kulağımız enfeksiyon kaptığında gelebiliyor. Kulak tıkacı aslında her zaman ihtiyacımız olabilecek, çantamızda bulunması gereken bir ürün. Siz de kulak tıkacınızı yanınızda taşıyın, karşınıza çıkabilecek durumlara hazırlıksız yakalanmayın. Otifleks ile sessizliği ve sağlığı cebinizde taşıyın.
Duş Kulak Tıkacı Poly Köpük Kulak Tıkacı 3D Uyku Maskesi Kulak Kiri Temizleme Seti Kulak Kurutma Spreyi iletisim@otifleks.com