Otifleks Uçak Kulak Tıkacı
OTIFLEKS

Bir uçuş sırasında yolcu kabinindeki basınç dalgalanır ve kulaklık takıyorsanız kulak zarınızla kulaklığınız arasındaki statik basınç kulak zarınızda basınca neden olabilir ve acıya neden olabilir.

 

Otifleks Flier kulaklığın her iki tarafındaki basıncı yavaşça eşitleyen basınç eşitleyici bir mikro filtre ile tasarlanmış olup basınç değişikliklerinin neden olduğu acıyı önler.

 

Otifleks Mikro Filtre maksimum hafiflemeyi sunacak şekilde tasarlanmış olup aynı zamanda kulaklığın her iki tarafındaki basıncın eşitlenmesini sağlar.

 

Flier termo aktif materyali, herkesin kulağındaki eğimleri, dönüşleri, tümsekleri ve kıvrımlarına uygun olacak şekilde 4 dakika içinde vücut sıcaklığınızı eşleştirerek üstün konfor sunar.

 

Flier'ın ergonomik tasarımdaki en yeni bulguları kullanan ve termo reaktif elastomerin gücünden yararlanan minimalist boyutu maksimuma çıkarılmış konfor sağlar ve siz uçuşunuzda uyurken sesi engeller..

 

Test edildi. Onaylandı.

Avrupa Birliği ve Avustralya standartlarına uygun olarak , sağlık yönetmelikleri dahilinde üretilmiştir.

 

Bu ürün medical cihaz direktifine uygun olarak, doktor yorumları yönlendirmeleri ile üretilmiştir.

Özellikleri ve kullanım alanları

 

Basınç Dengeleyici Filtre

 

Thermo-aktif

Malzeme

 

Geniş Ergonomik Yapraklar

 

SNR 17 -

Ses yalıtım seviyesi

 

Kullanım amacı:

 

i. Uçak Yolculuğu                                                ii. Uyku

 

 

 

 

Otifleks’in eşsiz mikro filtresi basınç değişikliklerine tepki gösterirken huzuru ve sessizliği korur.

 

Bir uçuşta yanınıza kimin oturacağını asla bilemezsiniz; bu ağlayan bir bebek ya da yüksek sesle konuşan biri olabilir. Otifleks Flier gürültüyü engellerken sizi basınç değişikliklerinden korumak üzere tasarlanmıştır.

 

Otifleks Uçak Kulak Tıkacı
Doğal Balmumu Kulak Tıkacı En teknolojik kulak tıkaçları Ürünler Boyut Belirleme SSS Bizi Takip Edin: Bize ulaşın: Boyut belirleme dosyasını buradan indirin Sıkça Sorulan Sorular Uyku Kulak Tıkacı Vazelinli Pamuk Kulak Tıkacı Silicone Kulak Tıkacı Çamtipi Kulak Tıkacı Uçak Kulak Tıkacı Kulak tıkaçları çoğu zaman ihtiyacını duyduktan sonra aklımıza gelen ürünler maalesef. Kulak tıkacımızı yanımıza almak ancak uçakta ön koltuğumuzdaki bebek ağlamaya veya eşimiz horlamaya başladığında, kulağımıza kaçan su bizi rahatsız ettiğinde ya da daha kötüsü kulağımız enfeksiyon kaptığında gelebiliyor. Kulak tıkacı aslında her zaman ihtiyacımız olabilecek, çantamızda bulunması gereken bir ürün. Siz de kulak tıkacınızı yanınızda taşıyın, karşınıza çıkabilecek durumlara hazırlıksız yakalanmayın. Otifleks ile sessizliği ve sağlığı cebinizde taşıyın.
Duş Kulak Tıkacı Poly Köpük Kulak Tıkacı 3D Uyku Maskesi Kulak Kiri Temizleme Seti Kulak Kurutma Spreyi iletisim@otifleks.com