Otifleks Uyku Kulak Tıkacı
OTIFLEKS

Özellikleri ve kullanım alanları

 

Thermo-aktif

Malzeme

 

Geniş Ergonomik Yapraklar

 

Tek Parça Gövde Tasarımı

 

SNR 30 -

Ses yalıtım seviyesi

 

Kullanım amacı:

 

i. Uyku                                                 ii. Seyahat

iii. Gürültüye karşı

Ergonomik tasarım konusunda en son yeniliklerden ve ısıya duyarlı elastik malzemelerden yararlanılarak geliştirilen minimalist ölçüdeki GoodSleep siz uyurken konforu en üst düzeyde sağlarken, sesi de geçirmez. Diğer Otifleks ürünlerinde olduğu gibi, her şeyden önce, kullanıcının kendini iyi hissetmesi tasarım önceliklerimizin ilk sırasındadır.

 

Uyku amaçlı kulak tıkacı, küçük yapıdadır ama sağladığı konfor ve ses engelleme özelliği en üst düzeydedir. Uyurken kullanılan geleneksel silikon/mum kulak tıkaçları, uyku esnasında kulak kiri ve diğer kirleticileri toplar. Bu da uzun vadede hijyenik olmaktan uzaktır. Herkese uyan tek ölçü felsefesiyle köpükten yapılan kulak tıkaçları ya etkili olmak için çok küçüktür ya da konforlu olmak için çok büyüktür. Otifleks ısıya duyarlı elastik malzemeden üretilmiştir: vücut sıcaklığınıza 4 dakikada uyum sağlayan, her bireyin kendine özgü kulak kıvrımlarına, girintilerine, çıkıntılarına uyan yumuşak, esnek bir malzemedir.

 

Otifleks, size rahat bir uyku sunabilmek için tasarlandı.

 

 

Avrupa Birliği ve Avustralya standartlarına uygun olarak , sağlık yönetmelikleri dahilinde üretilmiştir.

 

Bu ürün medical cihaz direktifine uygun olarak, doktor yorumları yönlendirmeleri ile üretilmiştir.

Test edildi. Onaylandı.

4 Farklı

Boyda

Hepimizin kulak kanalı boyutu farklı. Neden kulak tıkacımız aynı olsun?

 

> Size uygun olan boyu öğrenin

 

 

 

Geceleri iyi uyuyamamaktan şikayetçi misiniz?

 

Çok küçük ve varlığını hissetmeyeceğiniz kadar iyi tasarlanmış ama sesi maksimum düzeyde engelleyen kulak tıkaçları ile tanışın.

 

 

UYKU

Otifleks Uyku Kulak Tıkacı
Doğal Balmumu Kulak Tıkacı En teknolojik kulak tıkaçları Ürünler Boyut Belirleme SSS Bizi Takip Edin: Bize ulaşın: Boyut belirleme dosyasını buradan indirin Sıkça Sorulan Sorular Uyku Kulak Tıkacı Vazelinli Pamuk Kulak Tıkacı Silicone Kulak Tıkacı Çamtipi Kulak Tıkacı Uçak Kulak Tıkacı Kulak tıkaçları çoğu zaman ihtiyacını duyduktan sonra aklımıza gelen ürünler maalesef. Kulak tıkacımızı yanımıza almak ancak uçakta ön koltuğumuzdaki bebek ağlamaya veya eşimiz horlamaya başladığında, kulağımıza kaçan su bizi rahatsız ettiğinde ya da daha kötüsü kulağımız enfeksiyon kaptığında gelebiliyor. Kulak tıkacı aslında her zaman ihtiyacımız olabilecek, çantamızda bulunması gereken bir ürün. Siz de kulak tıkacınızı yanınızda taşıyın, karşınıza çıkabilecek durumlara hazırlıksız yakalanmayın. Otifleks ile sessizliği ve sağlığı cebinizde taşıyın.
Duş Kulak Tıkacı Poly Köpük Kulak Tıkacı 3D Uyku Maskesi Kulak Kiri Temizleme Seti Kulak Kurutma Spreyi iletisim@otifleks.com